Bursa küçükbaş adaklık ve kurbanlık alanında hizmet vermekte olan firmamız, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini oldukça önemsemektedir. Büyük bir deneyim ve özveri ile faaliyetlerini sürdüren işletmemiz, sizlere her zaman daha iyi hizmet sunabilmek için çalışmalarını hız kesmeden sürdürmektedir.

 

Firmamız  küçükbaş hayvanlarda adaklık ve kurbanlık temininin yanı sıra üretim alanında da siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Köy tavuğu ve horozunun da yetiştirildiği çiftliğimizde günlük taze köy yumurtası bulunmaktadır. Bizlere güven duyan ve iletişime geçen tüm müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini en üst düzeyde karşılamak adına var gücümüzle çalışmaktayız. Alanında deneyimli ve bilgili çalışanlarımızla size her zaman üstün kalitede hizmet sunmayı hedefliyoruz.

 

Firmamızın öncelikli hizmet alanı hayvan yetiştiriciliği olsa da siz kıymetli müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda kesim hizmeti de vermekteyiz. Alanında uzman, kurban ve adaklık kesiminde usul ve esaslara riayet eden personelimiz hijyenik şartları da göz önünde bulundurarak kesim işlemlerine devam etmektedir. Makul fiyatlandırma politikamız ile de birçok müşterimizin memnuniyetini kazanıyoruz.

 

Cemil’in yeri Saka Çiftliği ailesi olarak öncelikli isteğimiz, siz değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına alım satımdan kesime ve pay oluşturmaya kadar her süreçte yanınızda olmaktır. Sizler de ihtiyaç duyduğunuz her konuda bizimle iletişime geçerek, bilgi alabilir sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz.